Perkant virš 60€ nemokamas pristatymas Lietuvoje
Perkant virš 60€ nemokamas pristatymas Lietuvoje
Krepšelis 0

Apie mus

Kas yra Pura Vida?

Pura Vida - Lietuviškai - Tyras Gyvenimas.

Kad geriau suprastumėte šią sąvoka siūlome mintimis nusikelti į Kostą Riką.  Įsivaizduokite džiungles, jūrą, tropinę saulę ir tripirštį tinginį gulintį medžio viršūnėje... Rojaus kampelis, kuriame norisi pasilikti amžinai.


Vietiniai “Pura Vida”sąvoką  suvokia kaip nuostabų gyvenimą, kuriame puoselėjami paprasti malonumai leidžiant laiką su artimaisiais ir mėgaujantis lėtu, ramiu gyvenimo tempu. 

Mes norime Jums pristatyti paprastus gyvenimo malonumus, kuriuos gali pasiūlyti Centrinės Amerikos kultūra - visagales kakavos pupeles - karalių maistą ir Actekų karalystės valiutą. Ir dar daugiau  - mes esame čia, kad galėtumėte paragauti skonių iš Afrikos, pietų Amerikos ir Azijos kultūrų.

Pura Vida - meilė ir sąžiningas požiūris į gamtą ir savo sveikatą.

Kodėl Pura Vida?

Ši sąvoka puikiai atspindi mūsų įmonės viziją! Mes tikime švaresne, natūralesne ir sveikesne ateitimi. Tai yra pareiga mūsų vaikams ir būsimoms kartoms. Tad prie ateities kūrimo norime prisidėti ir mes tiekdami “Pura Vida” produktus!

Mes stengiamės, kad Pura Vida produktai būtų kuo mažiau perdirbti ir tausotų gamtą bei jūsų sveikatą. Sandėliuose laikome mažus atsargų kiekius, kurie greitai pasiekia Jus, atrenkame tik kokybiškiausią produkciją ir taip užtikriname, kad produktai, kuriuos gausite būtų kuo šviežesni.

Tad prisijunkite prie mūsų ir mėgaukitės Pura Vida gyvenimo būdu!